Polityka prywatności

Informacje o polityce prywatności strony www.mavita.info

Niniejsza “Informacja o polityce prywatności” wyjaśnia, jak Twoje dane osobowe wykorzystywane są na www.mavita.info w celach związanych z informowaniem Cię o naszych usługach oraz utrzymywaniem, usprawnianiem i zarządzaniem naszymi usługami w celu zapewnienia Ci najlepszego komfortu współpracy z nami przy każdej Twojej interakcji z nami w świecie cyfrowym online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnych, jak również w świecie rzeczywistym podczas odwiedzania naszej strony.

Zgodnie z “Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych” (RODO) i wszystkimi obowiązującymi lokalnymi przepisami prawa niniejsza “Informacja o polityce prywatności” przedstawia informacje na temat tego, jak www.mavita.info gromadzi, wykorzystuje, przechowuje, udostępnia i usuwa (co łącznie w tej “Informacji o polityce prywatności” nazywamy “przetwarzaniem”) Twoje dane osobowe. Udostępniamy Ci również informacje na temat tego, jak możesz się z nami skontaktować, aby wyegzekwować swoje prawa wynikające z przepisów prawa lokalnego.

Twój administrator danych

Przechodząc na stronę www.mavita.info w celu zapoznania się z naszymi usługami i kontaktem z nami Twoje informacje będą przetwarzane przez Magdalenę Socha-Sala, która jest administratorem niniejszej strony.

ADMINISTRATOR OCHRONY DANYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest MAGDALENA SOCHA-SALA prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „PORADNIA DIETETYCZNA MAVITA MAGDALENA SOCHA-SALA”, Ul. Grodzisko 3a/5, 35-614 Rzeszów, NIP: 8652488173, e-mail m.socha-sala@mavita.info, telefon 694310403

TWOJE DANE OSOBOWE

JAKIE DANE OSOBOWE NA TWÓJ TEMAT GROMADZIMY I CO Z NIMI ROBIMY?

Dane identyfikacyjne – to informacje, z których korzystamy do identyfikowania Cię. Obejmują one: imię, nazwisko.

Dane kontaktowe – są to dane, z których korzystamy, aby się z Tobą kontaktować w celu udostępniania informacji promocyjnych, udostępniania aktualności na temat naszej poradni oraz udzielania odpowiedzi na pytania dotyczących naszych usług. Obejmują one na przykład: numer telefonu, adres e-mail.

Korespondencja – są to informacje, które wykorzystujemy w celach związanych z kontrolą jakości oraz aby zrealizować Twoje oczekiwania. Obejmują one na przykład: uwagi dotyczące Twoich opinii, korespondencję e-mail prowadzoną z naszym personelem oraz korespondencję pocztową z naszym personelem.

CELE

DLACZEGO KORZYSTAMY Z TWOICH DANYCH OSOBOWYCH

Korzystamy z Twoich danych osobowych, aby oferować naszym Pacjentom najlepszy możliwy komfort i nieustannie pracujemy nad poprawą tego komfortu.

W szczególności korzystamy z Twoich danych osobowych w takich celach jak:

Sprzedaż naszych usług.

Przechowywanie Twoich danych osobowych – Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu, w którym zwrócisz się do nas o ich usunięcie.

Informowanie o nowościach w Poradni Dietetycznej Mavita- Korzystamy z Twoich danych osobowych, aby wysyłać Ci powiadomienia i aktualności dotyczące Usług na podstawie Twoich preferencji i zainteresowań.

 KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Twoje dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez dietetyków zatrudnionych w Poradni Dietetycznej Mavita Magdalena Socha-Sala.

PODSTAWY PRAWNE

NA JAKICH PODSTAWACH PRAWNYCH TWOJE DANE OSOBOWE SĄ PRZEZ NAS WYKORZYSTYWANE ZGODNIE Z OPISEM?

Twoja zgoda – Gdy wysyłasz zapytanie korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z udostępnionych przez Ciebie danych osobowych w określonych celach zgodnie z tymi Informacjami. Przechowujemy Twoją zgodę na korzystanie z danych osobowych w szczególny sposób. Obejmuje ona na przykład zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych, zgodę na udostępnianie przez nas danych osobom trzecim, zgodę na przekazywanie przez nas danych do innych lokalizacji.

Zgodność z przepisami prawa – Przetwarzamy i korzystamy z Twoich danych osobowych w celu wywiązywania się ze zobowiązań prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

Uzasadniony interes – Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe i z nich korzystać, aby dostarczać i usprawniać nasze usługi, wysyłając Ci korespondencję marketingową oraz kwestionariusze badawczo-rozwojowe.

TWOJE PRAWA

Jak możesz je egzekwować?

Jako konsument zamieszkały w Polska masz następujące prawa dotyczące Twoich danych osobowych na mocy RODO. Musisz jednak wiedzieć, że będziemy stosować się do niego w zakresie, w jakim jest to od nas wymagane. W niektórych przypadkach, gdy prawo wymaga od nas zachowania Twoich danych w niezmienionej postaci, odrzucimy Twój wniosek. W tym przypadku uzasadnimy naszą decyzję.

Dostęp do danych osobowych

Masz prawo do ubiegania się o dostęp do swoich danych osobowych. W tym do informacji o tym:

a) dlaczego przechowujemy Twoje dane osobowe;

b) jakich kategorii dane osobowe przechowujemy;

c) co robimy z Twoimi danymi osobowymi;

d) kto ma dostęp do Twoich danych osobowych (i gdzie ten podmiot się znajduje);

e) gdzie Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane;

f) jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe;

g) jeśli nie udostępniłeś(-aś) nam swoich danych osobowych bezpośrednio, jak je uzyskaliśmy;

h) jakie masz prawa na mocy obowiązujących przepisów; oraz

i) czy korzystamy z Twoich danych osobowych w celu automatycznego podejmowania decyzji i jak to robimy.

Jeśli chcesz uzyskać kopię swoich danych osobowych, które przechowujemy, złóż wniosek za pośrednictwem adresu e-mail: m.socha-sala@mavita.info. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat określonych wyżej pozycji, skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail: m.socha-sala@mavita.info.

Popraw swoje dane osobowe – Masz prawo do sprawdzenia, czy Twoje dane osobowe są prawidłowe i kompletne. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą e-maila m.socha-sala@mavita.info.

Wnoszenie skargi do organu regulacyjnego/nadzorczego – Jeśli nie jesteś zadowolony(-a) ze sposobu, w jaki zastosowaliśmy się do Twoich praw konsumenta lub naszych “Zasad prywatności”, masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Usuwanie danych osobowych – Jeśli nie chcesz mieć już z nami kontaktu lub nie chcesz, abyśmy przechowywali Twoje dane osobowe, masz prawo zwrócić się do nas o usunięcie wszystkich Twoich danych osobowych z naszych systemów. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą e-maila m.socha-sala@mavita.info.

Ograniczanie sposobów, w jakie korzystamy z Twoich danych osobowych i je przetwarzamy – Masz również prawo zwrócić się od nas o zaprzestanie korzystania z Twoich danych osobowych w określony sposób (np. jeśli nie chcesz, abyśmy wysyłali Ci wiadomości marketingowe). Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą e-maila m.socha-sala@mavita.info.

W razie pytań, obaw lub skarg związanych z prawami dotyczącymi prywatności danych osobowych skontaktuj się z nami za pomocą e-maila m.socha-sala@mavita.info.

PYTANIA I SKARGI?

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Możesz skontaktować się z Administratorem Danych za pomocą e-maila m.socha-sala@mavita.info