Skip to content
Wróć do strony domowej
  • Start
  • Zespół
  • Oferta
    • Dietetyka i dietoterapia
    • Dla aktywnych
    • Psychodietetyka i Psychologia
    • Analiza składu ciała
    • Szkolenia
    • Wizyty
  • DO POCZYTANIA
    • AKTUALNOŚCI
    • ZDROWE PRZEPISY
    • WEBINARY
    • PSYCHODIETETYKA
    • ŻYWIENIE W CHOROBACH
    • SUPERFOODS
  • Cennik
  • Kontakt
  • Sklep
  • Search
Wróć do strony domowej
  • Search
  • Start
  • Zespół
  • Oferta
    • Dietetyka i dietoterapia
    • Dla aktywnych
    • Psychodietetyka i Psychologia
    • Analiza składu ciała
    • Szkolenia
    • Wizyty
  • DO POCZYTANIA
    • AKTUALNOŚCI
    • ZDROWE PRZEPISY
    • WEBINARY
    • PSYCHODIETETYKA
    • ŻYWIENIE W CHOROBACH
    • SUPERFOODS
  • Cennik
  • Kontakt
  • Sklep
DO POCZYTANIA SUPERFOODS

Musisz to mieć w swojej kuchni

mavita_dietetyk_rzeszów
Opublikowano 7 kwietnia 2016

Wykaz opracowałam dla osoby zdrowej, bez alergii i nietolerancji pokarmowych. W przypadku schorzeń towarzyszących listę produktów należny indywidualizować. Lista do pobrania tutaj.

Może Ci się podobać również

Opublikowano 12 września 2016

Jarmuż perła wśród warzyw kapustnych-wypróbuj też przepis na pyszny koktajl!

Jarmuż to najstarszy kuzyn kapusty warzywnej. Jego właściwości zdrowotne były już znane w starożytności. Roślina ta posiada wszystkie zalety warzyw kapustnych ale wyróżnia się spośród nich sporą zawartością potasu, żelaza, wapnia oraz antyoksydantów. Co jeszcze kryje w sobie to warzywo i czy zasługuje na miano superfoods?

Opublikowano 17 października 2016

miód- eliksir z ula

Miód jest słodkim produktem wytwarzanym przez pszczoły poprzez przetwarzanie nektaru kwiatowego lub spadzi. Pszczoły gromadzą go w plastrze, gdzie ulega dojrzewaniu. W zależności od surowca, z jakiego powstał miód, wyróżnia się miody: nektarowe (kwiatowe), spadziowe i mieszane (nektarowo-spadziowe lub spadziowo-nektarowe).

Opublikowano 16 lipca 2018

Nietolerancja laktozy– czy trzeba wykluczyć produkty mleczne?

Tysiące lat temu, dorosły człowiek, który spożywał mleko tylko w okresie niemowlęcym, nie posiadał zdolności trawienia laktozy. Zakłada się, że dopiero rozwój hodowli bydła i pozyskiwanie mleka od tych zwierząt dało początek możliwości spożywania produktów mlecznych przez całe życie. Zatem ta zdolność została rozwinięta ewolucyjnie między innymi w Europie. W dzisiejszych czasach ludzie nietrawiący laktozy to przede wszystkim społeczeństwa nie wywodzące się ze społeczeństw pasterskich – na przykład Aborygeni.

aktualność z dietetyki i psychodietetyki
Opublikowano 30 września 2019

Newsy żywieniowe, które mogłeś przegapić – część druga

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy listę nowości zdrowotno-dietetycznych, dzięki którym będziecie na bieżąco z najnowszymi nowinkami. Dietetyczny świat jest bardzo dynamiczny, dlatego zachęcam do lektury porcji aktualnych ciekawostek. Poszerz swoją wiedzę w mgnieniu oka – miłej lektury!

Przeglądanie Wpisów

  • Poprzedni post Dieta w kosmetologii
  • Powrót do listy postów
  • Następny post Czas na grilla
PORADNIA DIETETYCZNA MAVITA

ul. Grodzisko 3a/5, Rzeszów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Rejestracja: +48 694 310 403
Napisz do nas: recepcja@mavita.info

PORADNIA PRACUJE W GODZINACH

Poniedziałek: 14.00 – 19.00
Wtorek: 12.00 – 19.00
Środa: 13.00 – 16.00
Czwartek: 12.00 – 16.00
Piątek: 9.00 – 11.00

PRZYDATNE INFORMACJE
  • REJESTRACJA WIZYT ONLINE
  • FORMULARZ KONTAKTOWY
  • Opinie pacjentów poradni
  • Polityka prywatności

© 2026 MAVITA Poradnia dietetyczno-psychologiczna – Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja IPR.PL