Praca-zatrudnimy dietetyka

Poradnia Dietetyczna Mavita zatrudni osobę na stanowisko: dietetyk

Wymagania:

-wykształcenie wyższe kierunkowe w zawodzie: dietetyk, żywienie człowieka, mile widziane dodatkowe kursy doszkalające, studia podyplomowe itp.

-mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem*

-kompetencje interpersonalne, umiejętność budowania relacji z drugim człowiekiem opartej na empatii i rozumieniu jego potrzeb

-chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy

-świadomość i rozumienie odpowiedzialności spoczywającej na barkach dietetyka

Oferujemy:

-zatrudnienie na pół etatu, z możliwością przejścia na pełen etat

-zdobycie praktycznej wiedzy i rozwój pod okiem wieloletnich specjalistów

-zdobycie doświadczenia w pracy z pacjentem

CV oraz list motywacyjny proszę wysyłać pod adres m.socha-sala@mavita.info 

*osobom nie posiadającym doświadczenia w pracy z pacjentem poradnia może zaoferować staż, po którym oferujemy umowę o pracę.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w obecnym oraz w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Magdalena Socha-Sala prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „Magdalena Socha-Sala Poradnia Dietetyczna MAVITA”, ul. Grodzisko 3A/5, 35-060 Rzeszów, NIP: 8652488173, REGON: 362615758, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.